خدایا ،

می دونی که ، دلم گرفته ، از دست خودم ! دیروز که فکر می کردم ، با خودم می گفتم با همه ی کمبودایی که دارم حسشون می کنم و از نظر روحی آزارم میدن ، بازهم چقدر خوشبختم که حس میکنم تو هوامو داری.

خدایا من میدونم خیلی چیزا بهم دادی که لایقشون نیستم ، اما تو تنها کسی هستی که همیشه می تونم ازش طلبکار باشم . متاسفانه برای همه میمیریم و قدرمونو نمی دونن اما به تو که می رسه ، به خاطر هرچیزی ازت طلبکاریم.

خدایا هم می دونم در حقت خیلی قدر ناشناسم و هم می دونم چقدر بزرگواری که هوامو داری

خدایا خیلی خوشحالم که میدونم چقدر دوستم داری ؛ گرچه باعث شرمندگیمه !

خدا جونم، سعی می کنم صبور باشم و با شرایط زندگی بسازم. همیشه ازت صبر و آرامش خواستم ، اما می خوام بهت بگم رسیدن به صبر و آرامش با همه ی چیزایی که بهم دادی ، شدنیه اما من خیلی پررو و زیاده خواهم !

کمکم کن حکمتت رو بهتر درک کنم. چند تا خواهش بزرگ ازت دارم،

کمکم کن هرگز دل کسی رو نشکنم، منظورم دوستام و اطرافیان هم هست اما بیشتر مامان و بابام برام مهمن ، نمی دونم چرا اما مدتیه خیلی احساس می کنم بهشون مدیونم، مدیون محبتایی که پاسخی نمی گیرن.

درگیر کارام هستم،غروبا دیر میرم خونه،وقتم و باهاشون نمی گذرونم، خستم و به خاطر ناراحتی های روحیم ازشون فاصله میگیرم. اما واقعا دوستشون دارم، خدایا ازت براشون سلامتی و شادی می خوام.

کمکم کن هواشون رو داشته باشم ...

خدایا بهم کمک کن تا ارادم مثل قدیما بشه، دوباره همون الهه‌ی محکــــم و استوار شم با همون اراده‌ی آهنین !

خدایا کمک کن بتونم به موفقیت های بزرگ برسم، قدر موقعیت‌هام رو بدونم و تو مسیری که هستم پیشرفت کنم و روز به روز بهتر از قبل بشم.

خدایا کمکم کن تو کارم هم دوباره جدی شم و اوضاع کارا بهتر پیش بره.

و از همه محمتر، خدایا رابطه ی خودم و خودت رو بهتر کن !

دوستت دارم خدای خوب و مهربونم ! یه دعای خصوصی و ویژه هم برای یه نفر دیگه دارم که به خودت میگم فقط :D هیه

 


ادامه مطلب
برچسب‌ها:
+ تاریخ @date ساعت @time نویسنده @authorName 2 نظر