امروز یه امتحان دیگه ام دادم ولی اصلا وقت ندارم ذوق کنم دیگه !

 ( اصلا نمی دونم پاس می شه یا نه ها ! ) واسه این که تموم شد بلاخره و گذشت می گم ! وای که چقدر ترسیدم ، اصلا نشد خوب بخونم ، سر جلسم که یه عالمه قاطی کرده بودم 

ولی در کمال خونسردی ! عجیبه واسم حاله این ترمم ! نه این که خونسردما ! نه بابا از این خبرا نیس ! دو شبانه روز از ترس و استرس و اضطراب و این جور چیزا نخوابیدم  !!! تپش قلب دوباره رفته بود رو پونصد هزار  !!!

ولی هوش هیجانیم کم شده این ترم !  ( قدیما تحت شرایط حساس سریع واکنش نشون می دادم ! الان واسه خودم می شینم غصه می خورم از دو روز قبل امتحان و ... حتی شب امتحانم بی تفاوت به کتاب نگاه می کنم فقط !!! قدیما تازه شب امتحان با کمال خونسردی می گفتم الهه فردا امتحان داری برو بخون ، الهه تا صبح با سرعت نور می خوند ! همین و بس ... )

 شاید یکم بی خیالم ؟ بی تفاوتم ؟ نه این چیزا نیس کلا یه جوری شدم انگار ...

ولی این ترم خیلی بد می شه اگه نمرهام خیلی بد شه  !

(جمله رو حال کردی ؟!  )

( نمره ها توروخدا خوب شین !!!!!!!!!!!  )

ولی  وقت ندارم چون امروز رو حسابی که استراحت کردم و تمام روز رو از تختم تکون نخوردم  ! الانم که بخوابم معلوم نیس ساعت چند ظهر بیدار شم ولی از دو شنبه دیگه دوباره 3 تا امتحان و الهه می ترسد  !!!

الان به هیچی فک نمی کنم ! حتی اینکه فردا می رسم اونهمه مطلب رو بخونم یا نه  ! گویا باید امروزم می خوندم . تازه قرار بود با مامان بریم جایی ! خدا کنه فردا گیر نده ، وگرنه کلی وقتم می ره !

خلاصه من چقدر بدم می یاد از یه دنیا استرس !!!!!!

هیشکی نمی تونه تصور کنه من چقدر واسه امتحانام  حرص می خورم  !!!!!!

حتی اعضای خونواده که احساس می کنن اصلا من دانشجو نیستم شاید  !!!!!!!!


ادامه مطلب
برچسب‌ها:
+ تاریخ @date ساعت @time نویسنده @authorName 58 نظر